Tomasz Kwiecień
Rolki to ja a ja to rolki. Pasjonuję się doskonaleniem techniki jazdy na rolkach już od 2000 roku. Kocham to robić i kocham uczyć tego innych. 15 Lat jazdy na rolkach to bardzo długi okres, przez ten czas do wielu rzeczy doszedłem sam drogą prób i błędów. Chciałem też zostać mistrzem, ale stałem się nauczycielem po to żeby dzielić się z Tobą swoim doświadczeniem.Jeśli czujesz że rolki są dla Ciebie i masz zajawkę spróbować, zapraszam!

Moje osiągnięcia?

  • Wygrana w zawodach w jeździe ulicznej: Rollfest 2003, 2004 i 2005.
  • Zdobywca rekordu Guinnessa w jeździe tyłem na maratonie w 2013 w Warszawie
  • Zobywca tytułu Wice-Mistrza Polski w jeździe agresywnej w Chorzowie podcza Blade Battle 2016.
Łukasz Malewski
Nazywam się Łukasz Malewski i jeżdżę od 15 lat. Pierwsze rolki dostałem na komunię i jeździłem z kolegami pod blokiem, szlifując podstawy na własną rękę. Mając 10-11 lat zobaczyłem chłopaków, którzy robią coś więcej oprócz jazdy tyłem i przodem, zrobiło to na mnie ogromne wrażenie i chciałem nauczyć się czegoś więcej i dołączyć do nich, tak też się stało. Przez długi czas starsi rolkarze, z którymi jeździliśmy dawali nam wskazówki abyśmy szybciej mogli poprawiać błędy i uczyć się nowych trików. Zawodowo jazdy na rolkach uczę od 3 lat. Szkolę rolkarzy na każdym stopniu zaawansowania. Na obozie ROLLCAMP szkolę głównie rolkarzy „agresywnych” w grupie zaawansowanej.
Patryk Pilch
Nazywam się Patryk Pilch i jeżdżę od 12 lat. Uwielbiam grać na gitarze. Z Tomkiem Kwietniem szkolimy dzieciaki już 3 lata. Współorganizowałem wiele imprez i zawodów rolkowych na Śląsku. Na obozie ROLLCAMP szkolę głównie rolkarzy z grupy średnio-zaawansowanej. Jeśli masz pytania -śmiało wal – zawsze chętnie pomogę