Wyniki konkursu na wsparcie od Razors!

 

Uwaga Uwaga!!! Wybraliśmy w gronie 4Skater Sklep i Szkoła RolkowaŁukasz Malewski Patryk Pilch Kuba Piekarski rolkarzy, którzy dostaną wsparcie sprzętowe od Razors | Stronger Than Ever w postaci nowej pary rolek!!!
Ponieważ, tak jak zakładaliśmy w konkursie, to my instruktorzy będziemy wybierać osoby, które dostaną wsparcie to chcieli byśmy abyście przeczytali krótką argumentację naszego wyboru.
Bartek Bielak – Gratulujemy – niezaprzeczalnie najlepsza technicznie sekcja i zasłużone wsparcie!
Bartek Adamek – Gratulacje – czysty styl, trudne techiniczie triki i jazda na streecie i entuzjazm , to bardzo nam się spodobało!

Co do reszty uczestników mamy swoje nagrody dodatkowe i
komentarze:

Lidka – rewelacyjna energia i kreatywne triki – Lidka, zdecydowanie masz to coś, jeździj na rolkach dalej i rozwijaj się. Bardzo podobała się nam i nie tylko nam Twoja sekcja. Od naszej firmy dostajesz zniżkę 50% na zakup dowolnych rolek RAZORS oraz gadżety 4Skater.

Ksawery – masz niesamowite możliwości – w nagrodę dostajesz filmik który nagramy Ci wspólnie z chłopakami z 4Skater oraz zniżkę na rolki Razors 50%.

Adam – Adaś rozwijasz się niesamowicie na naszych oczach, bardzo miło patrzeć jak rosną Twoje umiejętności. Dodstajesz od nas 50% zniżki na zakup nowych rolek Razors.

Marek – Marek jeździsz super i zapowiadasz się na dobrego skejta ale zdyskwalifikowaliśmy Cię za brak kasku!

Bruno – masz duże możliwości i znasz mnóstwo trudnych trików, jakbyś przyłożył się lepiej do nagrania fajnego materiału to było by dobrze!

Piotrek – czystyl styl, solidne lądowania, czekamy na więcej grindów bo widać że masz do tego dryg!

Kamila – znamy się krótko a już bardzo dużo się nauczyłaś. Masz super podejście do rolek i jesteś kreatywna! Tak trzymaj!

Sebastian – piona za udział w konkursie i keep rolling!

Karol – jazda na bardzo wysokim poziomie i trudne technicznie triki, była też kreatywność co bardzo cenimy! Ale filmik został wysłany za późno a zasady są zasadami. W przeciwnym razie byłaby duża szansa na wygraną. Próbuj za rok!

To już wszyscy  bardzo dziękuję Wam za udział i dobrze wiedzieć że jest Was tak dużo i tak świetnie śmigacie! Za rok też będzie konkurs!
http://www.razorskate.com/